V poslední době jsem často aktualizovala nabídku, teď je k odběru už jen pár miminek, zbytek červnových a červencových miminek se objeví v nabídce asi až v polovině srpna.

První miminko od teratolepisek je už pomalu stará zpráva, teď už se čeká na dalších 14 sourozenečků, snad se všem podaří vykouknout na svět.

Scinkové si rozumí bez problémů, samička se hned naučila také baštit cvrčky z pinzety, tak bych potřebovala tři ruce, abych oba hladovce stačila nakrmit najednou, jinak se o baštu dost nevybíravě dělí. Cvrčky porcuje nejčastěji samička, sameček před ní má pořát trochu respekt, nebo je to možná úcta k něžnému pohlaví? :-)

Samička Goniurosaurus luii se bohužel stále snaží marně, klade krásná velikánská vajíčka, ale jsou bohužel neoplozená, uvidíme, jestli se to spraví.

Novinkou je konečně dobudované terárium pro páreček cyrtodactylus peguensis. Gekonci se včera nastěhovali a teď zvídavě zkoumají nový domeček. Sameček každý večer samičce hlasitě zpívá, jsou to zatím určitě nejhlučnější gekoni, co mám, ale ráda si je poslechnu.

21.07.2009 17:24:17
jaona
TOPlist
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2008-2015 Kristýna Šifnerová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one